آریا پی پرتال جامع شامل سرگرمی،اخبار روز،سلامت،نرخ ارز،مشاوره،زناشویی،مذهبی،فرهنگ
 
آخرین مطالب
 
پرفروشترین محصولات
خانه تکانی اتاق نشیمن در 7 روز
خانه تکانی در ۷ روز: نشیمن و پذیرایی را برای سال نو آماده کنید!
خانه ها مکان های امن و راحتی هستند که در آن ها احساس خوشحالی می کنیم و این احساس زمانی به اوج خود می رسد که فضای آن ها خالی از هرگونه بی نظمی و اغتشاش چه از جنبه ی روحی و چه از جنبه ی ظاهری باشد.
وب سایت چیدانه: خانه ها مکان های امن و راحتی هستند که در آن ها احساس خوشحالی می کنیم و این احساس زمانی به اوج خود می رسد که فضای آن ها خالی از هرگونه بی نظمی و اغتشاش چه از جنبه ی روحی و چه از جنبه ی ظاهری باشد. با امید به اینکه روح تان سرشار از آسودگی و آرامش باشد، این روزها با نزدیک شدن بهار و نو شدن رنگ و روی طبیعت، زمان مناسبی برای تازه کردن ظاهر و دکوراسیون داخلی خانه است. پیشنهاد ما به شما این است بدون اینکه بخواهید تمام کارهای خانه تکانی را در چند روز فشرده و طاقت فرسا انجام دهید، با نظم دهی و تمیزکاری اتاق به اتاق منزل تان، کار را برای خود راحت تر کنید.

برنامه حمله به نشیمن و پذیرایی را مهیا کنید!

در روزهای اول و دوم این برنامه ریزی ۷ روزه زمان بیشتری را باید به کار خانه تکانی اختصاص دهید، بنابراین اگر آخر هفته شروع کنید بهتر است. بقیه ی کارها را می توان در طول هفته با اختصاص ساعتی در عصر انجام داد که به اندازه ی فضای شما و میزان نیاز به نظم و تمیزی آن بستگی دارد.

روز اول: گردگیری نشیمن و پذیرایی

کارهای تمیزکاری: سریع ترین و آسان ترین راه برای حذف گرد و خاک در فضای نشیمن و پذیرایی، استفاده از جاروبرقی با سرپوش های مناسب است. این کار احتمالا زمان زیادی می گیرد. فضا را از بالا تا پایین جارو بکشید؛ با تار عنکبوت های سقف شروع کنید و به کف برسید.  گرد و خاک پرده ها و شیدها و قاب پنجره ها را نیز می توان با سرپوش مخصوص جارو گرفت. اگر پرده ها قابل شستن هستند، آن ها را پایین بیاورید و در لباسشویی با تنظیم بر روی کند ترین حالت چرخش بیندازید. گرد و خاک روشنایی ها، روی کتابخانه ها، قاب های عکس و طاقچه ها را نیز با جارو بگیرید.

کارهای نظم دهی: هر چیزی را که به اتاق نشیمن و پذیرایی متعلق نیست به جای خود بازگردانید – وسایل بقیه، ظروف آشپزخانه، جوراب ها و ... .

خانه تکانی در ۷ روز: نشیمن و پذیرایی را برای سال نو آماده کنید!

روز دوم: رسیدگی به کف نشیمن و پذیرایی

کارهای تمیزکاری: فرش ها و قالیچه های تازه و کف های خالی تمیز در ظاهر و حس فضا تأثیر زیادی دارند. برای تمیز کردن کف، قالیچه ها را جمع کنید، اگر کف منزل تان موکت است، از بخارشوی برای تمیز کردن آن استفاده کنید و کفپوش های چوبی یا سرامیک را تی بکشید.

کارهای نظم دهی: چیزهای اضافی را از روی کف بردارید، مثل چیزهایی که در زیر مبل ها، میز جلو مبلی و رادیاتورها هستند.

خانه تکانی در ۷ روز: نشیمن و پذیرایی را برای سال نو آماده کنید!

روز سوم: نظم بخشی به کتابخانه در نشیمن و پذیرایی

کارهای نظم دهی: یکی از دردسرهای بزرگ خانه تکانی، نظم بخشی و سامان دهی کتابخانه و کمد تلویزیون است. در این فرآیند شما باید محتویات طبقه ها را دقیقا در جای خود و مکان مناسب شان قرار دهید تا فضایی برای افزودن اشیا یا کتاب ها در آینده باقی بماند.

نکته ای برای والدین: در نظر گرفتن مکانی برای سبد یا سطل اسباب بازی در اتاق نشیمن، تمیز کردن و مرتب کردن آن را آسان تر می کند.

خانه تکانی در ۷ روز: نشیمن و پذیرایی را برای سال نو آماده کنید!

روز چهارم: نشیمن و پذیرایی را برق بیندازید!


کارهای تمیزکاری: آینه ها و پنجره ها را تمیز کنید. اگر دسترسی به بیرون پنجره ها آسان است، سطح بیرونی آن ها را نیز تمیز کنید. از میزها یا شلف های شیشه ای نیز غافل نشوید و کاری کنید که در فضا بدرخشند.

خانه تکانی در ۷ روز: نشیمن و پذیرایی را برای سال نو آماده کنید!

روز پنجم: تمیز کردن مبلمان نشیمن و پذیرایی

کارهای تمیزکاری: مبل ها را با جاروبرقی تمیز کنید؛ لوازم پارچه ای مانند روکش کوسن ها و پتوهای رومبلی را بشویید و مبلمان چوبی را در صورت نیاز جلا دهید.

کارهای نظم دهی: کوسن ها و روکش هایی که کهنه شده اند را حذف کنید.

خانه تکانی در ۷ روز: نشیمن و پذیرایی را برای سال نو آماده کنید!

روز ششم: ترفندهایی برای شیک کردن نشیمن و پذیرایی

با اتمام کارهای اصلی تمیزکاری و نظم دهی، اکنون زمان صیقل دادن به فضا است. مبل ها را به هم نزدیک تر کنید. گیاهان گلدانی را با بریدن برگ های خشک شده و خارج کردن از نقاط تاریک خانه و گذاشتن در نقاطی با نور کافی احیا کنید. لوازم دکوری روی شلف ها، طاقچه ها و میزها که از آن ها خسته شده اید را با لوازم جدید جایگزین کنید یا حداقل چیدمان آن ها را تغییر دهید. چند عدد کتاب و چند شیء کوچک روی میز قهوه خوری خود قرار دهید. چند عدد کتاب را در کتابخانه تان به صورت عمودی قرار دهید.

خانه تکانی در ۷ روز: نشیمن و پذیرایی را برای سال نو آماده کنید!

روز هفتم و بقیه روزها: نظافت روزانه نشیمن و پذیرایی

با متعهد بودن به چند کار مراقبتی ساده اما مداوم روزانه، ظاهر تمیز و مرتب نشیمن خود را همیشه حفظ کنید. هر عصر وسایلی را که به فضای نشیمن و پذیرایی مربوط نمی شوند، به مکان های خود بازگردانید. اگر کتاب، فیلم یا کوسن جدیدی تهیه می کنید، سعی کنید در عوض قدیمی ها را حذف کنید. شما هم نظرات و پیشنهاد های خود را درباره ی خانه تکانی صحیح در بخش دیدگاه های پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید. ضمنا می توانید سوالات خود درباره ی طراحی دکوراسیون داخلی منزل تان را در بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه مطرح کنید.

خانه تکانی در ۷ روز: نشیمن و پذیرایی را برای سال نو آماده کنید!


مرتبط با: دکوراسیون ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
jbmessenger یکشنبه 29 دی 1398 01:47 ب.ظ
<a href="http://www.jendoesitall.com/scarpe-da-calcio-numero-48-stivalis">scarpe da calcio numero 48</a> <a href="http://www.groupeayache.com/basket-isabel-marant-beth-botter">basket isabel marant beth</a> <a href="http://www.rustyjtrump.com/bottines-femme-bout-rond-botter">bottines femme bout rond</a> <a href="http://www.ardenbardol.com/paraboot-flour-bottes">paraboot flour</a> <a href="http://www.gariandwasabi.com/bottines-acne-bottex">bottines acne</a> <a href="http://www.caixiplas.com/klapki-zdrowotne-m%C4%99skie-teniss">klapki zdrowotne m臋skie</a>
jbmessenger http://www.jbmessenger.com/
kmtravelmom چهارشنبه 25 دی 1398 03:32 ق.ظ
<a href="http://www.oburmuzbaligi.com/tienda-original-nike-zapatoso">tienda original nike</a> <a href="http://www.tikhari.com/robe-raiponce-disney-robeu">robe raiponce disney</a> <a href="http://www.ourtempswork.com/adidas-gr-27-m%C3%A4dchen-schuhey">adidas gr 27 m盲dchen</a> <a href="http://www.floodbroward.com/nike-77-slam-jam-chaussuress">nike 77 slam jam</a> <a href="http://www.admenago.com/petite-dress-shops-near-me-dresso">petite dress shops near me</a> <a href="http://www.klaavamedia.com/kicksen-sale-schoenenp">kicksen sale</a>
kmtravelmom http://www.kmtravelmom.com/
alleexperten چهارشنبه 25 دی 1398 03:32 ق.ظ
<a href="http://www.escortfrauen.com/kleider-f%C3%BCr-hochzeit-gro%C3%9Fe-gr%C3%B6%C3%9Fen-kleiderq">kleider f眉r hochzeit gro脽e gr枚脽en</a> <a href="http://www.blindhand.com/parkhurst-cotton-hats-capq">parkhurst cotton hats</a> <a href="http://www.mindclickinfo.com/scarpe-97-grigie-scarpeo">scarpe 97 grigie</a> <a href="http://www.vahtangov.com/ray-ban-glasses-near-me-sunglassess">ray ban glasses near me</a> <a href="http://www.rockthefall.com/jeremy-scott-wings-3.0-sneakerz">jeremy scott wings 3.0</a> <a href="http://www.kmtravelmom.com/h-und-m-schwarzes-kleid-kleiderp">h und m schwarzes kleid</a>
alleexperten http://www.alleexperten.com/
blecamerica یکشنبه 22 دی 1398 11:44 ق.ظ
<a href="http://www.taxinowapp.com/hermes-long-kelly-mini-hermesc">hermes long kelly mini</a> <a href="http://www.billingaco.com/nike-blazer-mid-twist-gr%C3%A5-footm">nike blazer mid twist gr氓</a> <a href="http://www.ovioscope.com/parajumpers-alisee-jacket-uk-parajumpersa">parajumpers alisee jacket uk</a> <a href="http://www.judygeitzen.com/moncler-vest-looks-normal-to-me-monclera">moncler vest looks normal to me</a> <a href="http://www.bentwoodridge.com/nike-roshe-negro-on-negro-hombres-chaussuresb">nike roshe negro on negro hombres</a> <a href="http://www.dallasjudaica.com/air-jordan-1-high-strap-negro-and-blanco-zapatosj">air jordan 1 high strap negro and blanco</a>
blecamerica http://www.blecamerica.com/
bearbullnyc پنجشنبه 19 دی 1398 06:05 ب.ظ
<a href="http://www.allboundsales.com/stratton-cowboy-hat-capq">stratton cowboy hat</a> <a href="http://www.cantopper.com/scarpe-nike-more-scarpeo">scarpe nike more</a> <a href="http://www.channelinenw.com/balmain-clubmaster-sunglasses-sunglassess">balmain clubmaster sunglasses</a> <a href="http://www.yaelronit.com/nike-tiempo-legend-pro-fg-sneakerv">nike tiempo legend pro fg</a> <a href="http://www.resonancecap.com/kleid-mit-mantel-elegant-kleiderp">kleid mit mantel elegant</a> <a href="http://www.northmeckband.com/converse-damskie-40-butys">converse damskie 40</a>
bearbullnyc http://www.bearbullnyc.com/
nakedcitybeer پنجشنبه 19 دی 1398 06:05 ب.ظ
<a href="http://www.savelegends.com/pink-round-ray-ban-sunglasses-sunglassess">pink round ray ban sunglasses</a> <a href="http://www.greggraziani.com/nike-total-90-laser-ii-gold-schuhep">nike total 90 laser ii gold</a>
nakedcitybeer http://www.nakedcitybeer.com/
revisionsbacs سه شنبه 17 دی 1398 01:21 ق.ظ
<a href="http://www.anilmm.com/air-max-90-fiores-grigio-butyg">air max 90 fiores grigio</a> <a href="http://www.fmfsigorta.com/parajumpers-maine-eco-car-parajumpersb">parajumpers maine eco car</a> <a href="http://www.roywilhite.com/canada-goose-damen-parka-victoria-zone-canadagooseb">canada goose damen parka victoria zone</a> <a href="http://www.acductwork.com/billig-nike-zoom-kobe-6-kurpesk">billig nike zoom kobe 6</a> <a href="http://www.corsportinc.com/pandora-bracelets-kay-zafar-pandoraf">pandora bracelets kay zafar</a> <a href="http://www.phramaha.com/manolo-blahnik-pointed-toe-flats-louboutine">manolo blahnik pointed toe flats</a>
revisionsbacs http://www.revisionsbacs.com/
abracaxola چهارشنبه 11 دی 1398 07:48 ب.ظ
<a href="http://www.gostplast.com/air-jordan-13-schwarz-rot-nike-zapatosd">air jordan 13 schwarz rot nike</a> <a href="http://www.judigeitzen.com/nike-lunar-ballistec-1.5-black-obuvl">nike lunar ballistec 1.5 black</a> <a href="http://www.kelownariders.com/pandora-spacer-flower-world-pandorad">pandora spacer flower world</a> <a href="http://www.myhalogroup.com/jordan-12-bleu-and-jaune-trainersi">jordan 12 bleu and jaune</a> <a href="http://www.bhglopes.com/nike-air-max-tn-gelb-deli-chaussuresg">nike air max tn gelb deli</a> <a href="http://www.docdomicile.com/dark-blau-ralph-lauren-polo-shirt-poloa">dark blau ralph lauren polo shirt</a>
abracaxola http://www.abracaxola.com/
tapsevilla چهارشنبه 11 دی 1398 07:47 ب.ظ
<a href="http://www.akimmobilien.com/adidas-zx-850-rosa-himmelen-bl%C3%A5-footg">adidas zx 850 rosa himmelen bl氓</a> <a href="http://www.swbvideo.com/parajumpers-shearling-coat-hangers-hours-parajumpersa">parajumpers shearling coat hangers hours</a> <a href="http://www.fabaliworld.com/moncler-bubble-jacket-for-cheap-jeans-monclera">moncler bubble jacket for cheap jeans</a> <a href="http://www.poliwalks.com/nike-air-max-2017-argento-bullet-point-chaussuresb">nike air max 2017 argento bullet point</a> <a href="http://www.docaneurope.com/nike-zoom-cabos-viola-blu-zapatosd">nike zoom cabos viola blu</a> <a href="http://www.darwinquartet.com/nike-huarache-junior-sort-mafia-obuvl">nike huarache junior sort mafia</a>
tapsevilla http://www.tapsevilla.com/
eletrobrasal چهارشنبه 11 دی 1398 07:47 ب.ظ
<a href="http://www.zanetarecords.com/moncler-jacket-womens-saks-prices-monclera">moncler jacket womens saks prices</a> <a href="http://www.acesignsgroup.com/air-jordan-true-flight-rojo-p%C3%BArpura-chaussuresb">air jordan true flight rojo p煤rpura</a> <a href="http://www.barrylipscomb.com/air-jordan-super-fly-iv-brun-zapatosd">air jordan super fly iv brun</a> <a href="http://www.adoseofdupas.com/air-jordan-size-us14-us15-jaune-or-obuvl">air jordan size us14 us15 jaune or</a> <a href="http://www.dwnldmedia.com/pandora-birthstone-rings-amethyst-meaning-pandorad">pandora birthstone rings amethyst meaning</a> <a href="http://www.imistudio.com/kevin-durant-7-bleu-or-noir-trainersi">kevin durant 7 bleu or noir</a>
eletrobrasal http://www.eletrobrasal.com/
studiovivalex چهارشنبه 11 دی 1398 07:47 ب.ظ
<a href="http://www.zanetarecords.com/moncler-jacket-womens-saks-prices-monclera">moncler jacket womens saks prices</a> <a href="http://www.acesignsgroup.com/air-jordan-true-flight-rojo-p%C3%BArpura-chaussuresb">air jordan true flight rojo p煤rpura</a> <a href="http://www.barrylipscomb.com/air-jordan-super-fly-iv-brun-zapatosd">air jordan super fly iv brun</a> <a href="http://www.adoseofdupas.com/air-jordan-size-us14-us15-jaune-or-obuvl">air jordan size us14 us15 jaune or</a> <a href="http://www.dwnldmedia.com/pandora-birthstone-rings-amethyst-meaning-pandorad">pandora birthstone rings amethyst meaning</a> <a href="http://www.imistudio.com/kevin-durant-7-bleu-or-noir-trainersi">kevin durant 7 bleu or noir</a>
studiovivalex http://www.studiovivalex.com/
cgmprecast چهارشنبه 11 دی 1398 07:46 ب.ظ
<a href="http://www.akimmobilien.com/nike-air-force-1-suede-deconstruct-fl%C3%A5den-gum-butyg">nike air force 1 suede deconstruct fl氓den gum</a> <a href="http://www.swbvideo.com/parajumpers-mens-kodiak-black-hole-parajumpersb">parajumpers mens kodiak black hole</a> <a href="http://www.fabaliworld.com/canada-goose-expedition-summit-pink-shirt-canadagooseb">canada goose expedition summit pink shirt</a> <a href="http://www.poliwalks.com/nike-zoom-winflo-2-kvinners-gull-himmelen-bl%C3%A5-kurpesk">nike zoom winflo 2 kvinners gull himmelen bl氓</a> <a href="http://www.docaneurope.com/pandora-necklace-clearance-laminate-floor-pandoraf">pandora necklace clearance laminate floor</a> <a href="http://www.darwinquartet.com/christian-louboutin-black-roller-boat-out-louboutine">christian louboutin black roller boat out</a>
cgmprecast http://www.cgmprecast.com/
ankaraevent سه شنبه 10 دی 1398 01:20 ق.ظ
<a href="http://www.ankaraevent.com/hugo-boss-mens-driving-shoes-bootsw">hugo boss mens driving shoes</a> <a href="http://www.ojoelectrico.com/adidas-90s-hoodie-shirtx">adidas 90s hoodie</a> <a href="http://www.thetiedyeguys.com/zaino-trolley-scuola-elementare-offerta-borsep">zaino trolley scuola elementare offerta</a> <a href="http://www.finmedex.com/nike-trainingsanzug-fussball-kinder-hoseq">nike trainingsanzug fussball kinder</a> <a href="http://www.bysandrillon.com/adidas-tiro-15-pants-youth-shirto">adidas tiro 15 pants youth</a> <a href="http://www.aminablue.com/degrom-youth-jersey-nflp">degrom youth jersey</a>
ankaraevent http://www.ankaraevent.com/
thepdregistry دوشنبه 9 دی 1398 10:45 ب.ظ
<a href="http://www.studiovivalex.com/air-jordan-6-retro-sort-and-hvid-zinfandel-chaussuresb">air jordan 6 retro sort and hvid zinfandel</a> <a href="http://www.italikacink.com/yeezy-350-boost-negro-v2-zapatosj">yeezy 350 boost negro v2</a> <a href="http://www.atomaugers.com/nike-herre-lunar-vapor-trout-metal-cleats-obuvf">nike herre lunar vapor trout metal cleats</a> <a href="http://www.nerecords.com/pandora-starfish-earrings-quest-pandoraj">pandora starfish earrings quest</a> <a href="http://www.amuntech.com/mujeres-air-max-90-flors-amarillo-verde-trainersd">mujeres air max 90 flors amarillo verde</a> <a href="http://www.miraklegal.com/adidas-ultra-boost-uncaged-triple-nero-knight-chaussuresm">adidas ultra boost uncaged triple nero knight</a>
thepdregistry http://www.thepdregistry.com/
yourownpub جمعه 6 دی 1398 01:30 ب.ظ
<a href="http://www.lmpseguridad.com/kleid-weinrot-kurz-kleiderp">kleid weinrot kurz</a> <a href="http://www.annieicecream.com/new-balance-ms247ek-czarne-butys">new balance ms247ek czarne</a> <a href="http://www.flowerdasada.com/swift-run-blancas-zapatoso">swift run blancas</a> <a href="http://www.limapetspa.com/robe-pin-up-fleur-robeu">robe pin up fleur</a> <a href="http://www.askrosemarie.com/nike-air-max-720-space-schuhey">nike air max 720 space</a> <a href="http://www.doctorleedy.com/nike-shox-2013-mens-chaussuresw">nike shox 2013 mens</a>
yourownpub http://www.yourownpub.com/
dscsafety جمعه 6 دی 1398 01:30 ب.ظ
<a href="http://www.odcmilwaukee.com/robe-blanche-premi%C3%A8re-communion-robeu">robe blanche premi猫re communion</a> <a href="http://www.dollmixtures.com/nike-fu%C3%9Fballschuhe-mercurial-superfly-schuhey">nike fu脽ballschuhe mercurial superfly</a> <a href="http://www.aetrweddings.com/adidas-nite-jogger-noir-blanche-chaussuresw">adidas nite jogger noir blanche</a> <a href="http://www.formelation.com/t-shirt-wrap-dress-dresso">t shirt wrap dress</a> <a href="http://www.backbonedv.com/adidas-spezial-rood-schoenenp">adidas spezial rood</a> <a href="http://www.letripode.com/robe-de-bapteme-fille-5-ans-robep">robe de bapteme fille 5 ans</a>
dscsafety http://www.dscsafety.com/
gsbaccess جمعه 6 دی 1398 01:30 ب.ظ
<a href="http://www.flophappys.com/patriots-50th-anniversary-jersey-nflo">patriots 50th anniversary jersey</a> <a href="http://www.bigfacekabob.com/red-under-armour-leggings-shirtw">red under armour leggings</a> <a href="http://www.lariocenter.com/ivory-country-dress-dresst">ivory country dress</a> <a href="http://www.blineblends.com/adidas-blush-500-trainersr">adidas blush 500</a> <a href="http://www.araucoblog.com/eastpak-schulrucksack-jungen-tascheo">eastpak schulrucksack jungen</a> <a href="http://www.ertmsales.com/vestidos-de-novia-corte-princesa-con-cola-larga-vestidosv">vestidos de novia corte princesa con cola larga</a>
gsbaccess http://www.gsbaccess.com/
annieicecream جمعه 6 دی 1398 01:29 ب.ظ
<a href="http://www.jendoesitall.com/tn-blu-nike-scarpeo">tn blu nike</a> <a href="http://www.groupeayache.com/jacky-ohh-ray-ban-sunglassess">jacky ohh ray ban</a> <a href="http://www.rustyjtrump.com/kyrie-irving-new-shoes-5-sneakerz">kyrie irving new shoes 5</a> <a href="http://www.ardenbardol.com/konfi-kleider-kurz-kleiderp">konfi kleider kurz</a> <a href="http://www.gariandwasabi.com/new-balance-m%C5%82odzie%C5%BCowe-butys">new balance m艂odzie偶owe</a> <a href="http://www.caixiplas.com/botas-adidas-rojas-zapatoso">botas adidas rojas</a>
annieicecream http://www.annieicecream.com/
chienadmis جمعه 6 دی 1398 01:29 ب.ظ
<a href="http://www.abrahamnissan.com/his-and-hers-matching-nike-sweat-suits-shirtr">his and hers matching nike sweat suits</a> <a href="http://www.jbmessenger.com/ivory-babydoll-dress-dressp">ivory babydoll dress</a> <a href="http://www.gtcinvest.com/nike-free-run-laces-trainersv">nike free run laces</a> <a href="http://www.theyhatezits.com/umbro-reisetasche-taschet">umbro reisetasche</a> <a href="http://www.robustanyc.com/vestido-rojo-kylie-jenner-vestidosv">vestido rojo kylie jenner</a> <a href="http://www.drishtiyogamn.com/bb8819-adidas-sneakery">bb8819 adidas</a>
chienadmis http://www.chienadmis.com/
sadewellness جمعه 6 دی 1398 08:39 ق.ظ
<a href="http://www.allboundsales.com/rb3362-replacement-lenses-sunglassess">rb3362 replacement lenses</a> <a href="http://www.cantopper.com/human-race-kaufen-schweiz-schuhep">human race kaufen schweiz</a> <a href="http://www.channelinenw.com/kleid-lang-sommer-festlich-kleiderq">kleid lang sommer festlich</a> <a href="http://www.yaelronit.com/the-shootist-hat-capq">the shootist hat</a> <a href="http://www.resonancecap.com/scarpe-puma-con-fiocco-bambina-scarpeo">scarpe puma con fiocco bambina</a> <a href="http://www.northmeckband.com/ray-ban-glass-new-model-sunglassess">ray ban glass new model</a>
sadewellness http://www.sadewellness.com/
hawkesjustice جمعه 6 دی 1398 08:38 ق.ظ
<a href="http://www.nakedcitybeer.com/city-loop-nike-pink-sneakerv">city loop nike pink</a> <a href="http://www.cocktailisten.com/lang-%C3%A4rmel-kleider-kleiderp">lang 盲rmel kleider</a> <a href="http://www.heiveldtennis.com/buty-damskie-nike-air-jordan-butys">buty damskie nike air jordan</a> <a href="http://www.lojabombanho.com/adidas-superstar-todas-negras-zapatoso">adidas superstar todas negras</a> <a href="http://www.carolinawake.com/robe-de-plage-voile-robeu">robe de plage voile</a> <a href="http://www.bacprints.com/nike-94er-schuhey">nike 94er</a>
hawkesjustice http://www.hawkesjustice.com/
meinscreen چهارشنبه 4 دی 1398 08:37 ب.ظ
<a href="http://www.chainmgr.com/ralph-lauren-pony-polo-kaki-beige-polow">ralph lauren pony polo kaki beige</a> <a href="http://www.cinselpaketin.com/elite-nike-black-mens-max-unger-home-jersey-nfl-60-new-orleans-saints-vapor-untouchable-nflz">elite nike black mens max unger home jersey nfl 60 new orleans saints vapor untouchable</a> <a href="http://www.glassurchin.com/nike-free-tr-flyknit-womens-cross-training-shoes-runningd">nike free tr flyknit womens cross training shoes</a> <a href="http://www.kuaconsulting.com/coach-hamptons-hobo-queen-coachg">coach hamptons hobo queen</a> <a href="http://www.mileikanea.com/canada-goose-jackets-on-sale-online-outlet-canadagoosec">canada goose jackets on sale online outlet</a> <a href="http://www.opticgambetta.com/brett-favre-womens-limited-camo-jersey-nike-nfl-minnesota-vikings-rush-realtree-4-nflu">brett favre womens limited camo jersey nike nfl minnesota vikings rush realtree 4</a>
[url=http://www.meinscreen.com/]meinscreen[/url]
renightmare چهارشنبه 4 دی 1398 08:36 ب.ظ
<a href="http://www.yolohostelrio.com/mackage-crossbody-bag-xoxo-shoes-mackagef">mackage crossbody bag xoxo shoes</a> <a href="http://www.rileyhunter.com/womens-nike-air-max-bw-orange-spain-shoeso">womens nike air max bw orange spain</a> <a href="http://www.ecoforplanet.com/nike-dallas-cowboys-88-dez-bryant-drilling-sequins-pink-jersey-nflf">nike dallas cowboys 88 dez bryant drilling sequins pink jersey</a> <a href="http://www.outsourcedbdc.com/mens-nike-denver-broncos-58-von-miller-elite-navygold-alternate-nfl-jersey-nflu">mens nike denver broncos 58 von miller elite navygold alternate nfl jersey</a> <a href="http://www.hitsturbines.com/parajumpers-alaska-parajumpersr">parajumpers alaska</a> <a href="http://www.ochula.com/air-jordan-retro-3.5-purple-blue-runningd">air jordan retro 3.5 purple blue</a>
[url=http://www.renightmare.com/]renightmare[/url]
agnnetworks چهارشنبه 4 دی 1398 08:36 ب.ظ
<a href="http://www.axsomnelson.com/adidas-predator-futsal-putih-runninga">adidas predator futsal putih</a> <a href="http://www.balloonpunkt.com/mens-north-face-scythe-jacket-warranty-lookup-northfaceb">mens north face scythe jacket warranty lookup</a> <a href="http://www.cbstriad.com/nike-youth-tom-brady-elite-navy-blue-jersey-new-england-patriots-nfl-12-drift-fashion-nfls">nike youth tom brady elite navy blue jersey new england patriots nfl 12 drift fashion</a> <a href="http://www.flibroactiv.com/nfl-brice-butler-mens-limited-camo-jersey-12-arizona-cardinals-nike-rush-realtree-nflz">nfl brice butler mens limited camo jersey 12 arizona cardinals nike rush realtree</a> <a href="http://www.printonlipro.com/nike-air-foamposite-crimson-skog">nike air foamposite crimson</a> <a href="http://www.qrsdeal.com/nike-blazer-high-mens-red-green-trainersd">nike blazer high mens red green</a>
[url=http://www.agnnetworks.com/]agnnetworks[/url]
gtcinvest چهارشنبه 4 دی 1398 08:36 ب.ظ
<a href="http://www.goswissdrive.com/adidas-nmds-triple-white-sneakeru">adidas nmds triple white</a> <a href="http://www.cruisecollin.com/ray-ban-ultra-light-sunglasses-sunglassess">ray ban ultra light sunglasses</a> <a href="http://www.bikebrights.com/nike-damen-air-huarache-run-laufschuhe-schuhet">nike damen air huarache run laufschuhe</a> <a href="http://www.pilgerbuch.com/kleider-angebote-kleiderq">kleider angebote</a> <a href="http://www.speculoosbook.com/furry-cheetah-bucket-hat-capq">furry cheetah bucket hat</a> <a href="http://www.myprlink.com/air-max-270-a-poco-prezzo-scarpeo">air max 270 a poco prezzo</a>
gtcinvest http://www.gtcinvest.com/
lariocenter چهارشنبه 4 دی 1398 08:36 ب.ظ
<a href="http://www.sourcenyne.com/ray-ban-rb4214-sunglassess">ray ban rb4214</a> <a href="http://www.cornwallmafia.com/kyrie-irving-school-bus-shoes-sneakerz">kyrie irving school bus shoes</a> <a href="http://www.pilgerdruck.com/hochgeschlossenes-kleid-lang-kleiderp">hochgeschlossenes kleid lang</a> <a href="http://www.homeinspeng.com/buty-zimowe-new-balance-754-butys">buty zimowe new balance 754</a> <a href="http://www.suttonteeth.com/new-balance-hombre-beige-zapatoso">new balance hombre beige</a> <a href="http://www.buytwigz.com/robe-africaine-fille-robeu">robe africaine fille</a>
lariocenter http://www.lariocenter.com/
vahtangov جمعه 29 آذر 1398 09:46 ب.ظ
<a href="http://www.cooksdiodes.com/bucket-hat-muji-capq">bucket hat muji</a> <a href="http://www.pituvik.com/adidas-continental-80-bianche-donna-scarpeo">adidas continental 80 bianche donna</a> <a href="http://www.bfddental.com/ray-ban-rb3467-sunglassess">ray ban rb3467</a> <a href="http://www.mstravelchic.com/asics-astros-sneakerv">asics astros</a> <a href="http://www.dspdurango.com/adidas-enges-kleid-kleiderp">adidas enges kleid</a> <a href="http://www.bobbilevenson.com/szare-nike-meskie-butys">szare nike meskie</a>
vahtangov http://www.vahtangov.com/
crystalyz جمعه 29 آذر 1398 09:46 ب.ظ
<a href="http://www.savelegends.com/sneakers-asics-homme-chaussuress">sneakers asics homme</a> <a href="http://www.greggraziani.com/puff-sleeve-sheath-dress-dresso">puff sleeve sheath dress</a>
crystalyz http://www.crystalyz.com/
dspdurango جمعه 29 آذر 1398 09:45 ب.ظ
<a href="http://www.bezbrachki.com/adidas-iniki-hombre-negras-zapatoso">adidas iniki hombre negras</a> <a href="http://www.lulubright.com/robe-pull-shein-robeu">robe pull shein</a> <a href="http://www.bnbnatchez.com/pegasus-turbo-nike-price-schuhey">pegasus turbo nike price</a> <a href="http://www.thepaulconrad.com/nike-sb-dunk-noir-chaussuress">nike sb dunk noir</a> <a href="http://www.cisnerosterho.com/lulus-cold-shoulder-dress-dresso">lulus cold shoulder dress</a> <a href="http://www.campcodaycamp.com/nike-wit-zwart-schoenenp">nike wit zwart</a>
dspdurango http://www.dspdurango.com/
tikhari چهارشنبه 27 آذر 1398 02:50 ب.ظ
<a href="http://www.terepsegway.com/black-nike-walking-shoes-trainersr">black nike walking shoes</a> <a href="http://www.ipiphotos.com/graue-eastpak-bauchtasche-taschet">graue eastpak bauchtasche</a> <a href="http://www.ehomesstore.com/vestidos-de-noche-largos-transparentes-vestidosv">vestidos de noche largos transparentes</a> <a href="http://www.wiaidsride.com/foamposite-pink-2018-sneakeru">foamposite pink 2018</a> <a href="http://www.osuknoxalumni.com/oval-flat-lenses-sunglasses-sunglassess">oval flat lenses sunglasses</a> <a href="http://www.escortfemmes.com/stan-smith-w-core-black-schuhet">stan smith w core black</a>
tikhari http://www.tikhari.com/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
 
 

آمارگیر وبلاگ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو