آریا پی پرتال جامع شامل سرگرمی،اخبار روز،سلامت،نرخ ارز،مشاوره،زناشویی،مذهبی،فرهنگ
 
آخرین مطالب
 
پرفروشترین محصولات
روشهایی برای تمرکز بیشتر و اجرای بهتر ایده ها
روش‌هایی برای تمرکز بیشتر بر اجرای ایده‌ها
همه ی استارتاپها با یک ایده آغاز می شوند، اما از نقطه ای به بعد، همه چیز به اجرای ایده مربوط می شود. بنیانگذاران استارتاپها به زودی می آموزند که مشتریان تنها برای دریافت راه حل‌ پول پرداخت می کنند تا ایده‌. سرمایه گذاران نیز آموخته اند که نه بر روی ایده ها، بلکه بر روی کارآفرینان و تیم هایی سرمایه گذاری کنند که می توانند به ارائه‌ی راه حلها بپردازند. موفقیت، نیاز به شور و اشتیاق شما برای تبدیل سریع ایده ها به برنامه های اجرایی کسب و کار دارد.
وبسایت پونیشا: همه ی استارتاپها با یک ایده آغاز می شوند، اما از نقطه ای به بعد، همه چیز به اجرای ایده مربوط می‌شود. بنیانگذاران استارتاپها به زودی می آموزند که مشتریان تنها برای دریافت راه حل‌ پول پرداخت می کنند تا ایده‌. سرمایه گذاران نیز آموخته اند که نه بر روی ایده ها، بلکه بر روی کارآفرینان و تیم هایی سرمایه گذاری کنند که می توانند به ارائه ی راه حلها بپردازند. موفقیت، نیاز به شور و اشتیاق شما برای تبدیل سریع ایده ها به برنامه های اجرایی کسب و کار دارد.

۱- مدل کسب و کار خود را به گونه ای سازماندهی کنید تا بتوانید ارزش را برای تمامی اجزا بهینه سازی کنید.

کارآفرینان هوشمند به ایجاد زنجیره ی ارزش‌ میپردازند که شامل مشتریان، شرکا و فروشندگان، بر اساس پویایی های موجود در بازار باشد. سپس به ایجاد نوآوری ها و راه‌حلهایی برای تغذیه‌ی این زنجیره ی ارزش می پردازند. یک مدل رشد، بدون کسب درآمد برای بازیکنان کلیدی آن نمی تواند به عنوان یک راهبرد موفقیت آمیز بلند مدت محسوب شود.

۲- برای محورهای اصلی برنامه ی خود به منظور اصلاحات و بهبود و بر اساس نتایج برنامه ریزی کنید.

روش‌هایی برای تمرکز بیشتر بر اجرای ایده‌ها

اگر هر برنامه ای تنها به منظور عکس العمل در برابر بحران تنظیم شده باشد، نمی توانید اقدامات صحیح را با سرعت کافی انجام دهید و هیچگاه نمی توانید به فرصتهای جدید دست پیدا کنید. اصلاحات مداوم میتواند برای مدلهای کسب‌وکار و همچنین محصولات نیز به کار گرفته شود. برای خود اهداف کاری و نقاط عطف کاری را تنظیم کنید و سعی کنید تا به پیگیری میزان عملکرد خود بپردازید.

۳- به اعضای تیم امکان بدهید تا خود، اداره‌ی کسب و کار را به دست بگیرند.

هر یک از اعضای تیم نیاز به انگیزه، آموزش و قدرت اختیار به منظور انجام تصمیم‌گیری‌های روزمره بدون نیاز به بازبینی و تایید تصمیم‌گیری‌هایشان دارند. این مسئله بدین معناست که نقاط عطف باید ثبت و اندازه‌گیری شوند و نتایج دلخواه مورد تشویق قرار گیرند. تمام تیم نیاز دارند تا تجربیات جذابی را برای مشتریان به ارمغان بیاورند.

۴- ارتباطات دو طرفه در تمامی سطوح، همیشه از اولویت برخوردار است.

افرادی که نمی‌دانند چه چیزی از آنها انتظار می‌رود نمی‌توانند کار خود را به درستی انجام دهند. مشتریان، در صورتی که تیم شما به بازخوردها و انتظارات آنها گوش ندهند، خوشحال نخواهند بود. رهبران قدرتمند می‌دانند که ارتباطات تاثیرگذار در صورت افزایش تعداد افراد تیم، به شکل فزاینده‌ای دشوارتر خواهد شد.

۵- بهبود نتایجی که مورد سنجش و ارزیابی قرار نمی‌گیرند، دشوار خواهد بود.

در یک کسب‌وکار که از نظر عملیاتی خوب عمل می‌کند، بهره‌وری و نتایج، نه فقط در مرحله‌ی آخر، بلکه در هر یک از مراحل زنجیره‌ی ارزش مورد سنجش قرار می‌گیرد. اهداف کاری در مقایسه با رقبا، نظرات مشتریان و انتظارات متخصصان صنعت محک زده می‌شوند. ادامه دادن روند نتایج قبلی، به معنای عقب افتادن از روند کلی کار است.

۶- حداقل یکی از بدترین سناریوها را در نظر بگیرید و یک برنامه برای بازیابی از آن شرایط برای خود تعریف کنید.

روش‌هایی برای تمرکز بیشتر بر اجرای ایده‌ها

درگیر کردن فعالانه تیم برای ایجاد یک برنامه‌ی جایگزین، تنها راهی است که توسط آن می‌توان از عکس‌العمل به موقع و به جا در برابر چالش‌های کلیدی، اطمینان پیدا کرد. تنها یک تعهد پرشور نسبت به یک ایده نمی‌تواند کسب‌وکار را در هنگام رکود اقتصادی، تحولات بازار و یا تغییر گرایش مشتریان حمایت کند.

۷- تلاش‌های تیم را با توجه به آخرین ابزار و تکنولوژی‌ها بهینه‌سازی کنید.

در دوره‌ی پیشرفت سریع تکنولوژی‌، یک ذهن باز باید برای بکار بردن آخرین ابزارها و فرآیندها تلاش کند. این مسئله به معنای آموزش‌های تیمی منظم در کنار جلسات به روز شده، به کار گرفتن متخصصان خارجی و کار کردن با شرکا و فروشندگان در معاملات برد-برد است.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 

آمارگیر وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات